PLEMIONA OD GANDALFA? 🙄 – Senhor dos Anéis: Rise to War MobileA mogło być tak pięknie… dobre uniwersum, słaba gra 🙁 Więcej poniżej! ✨ 💕Zostaw Suba i like jeżeli materiał Ci się spodobał! 🎁Instagram: https://www.instagram.com/mmoplaya/ 🥰Wspieraj kanał i bądź dois tipos de filmes O Senhor dos Anéis: Ascensão para a Guerra… agora gra, licencjonowana oparta o popular uniwersum Tolkiena. Miało być dobrze, pierwsze screeny dały esporo oczekiwań. Finalnie dostaliśmy jednak kolejną grę mobilną nastawioną na oczekiwanie, walkypzenian automatią uleps. zrealizowano Plemiona w wersji wykorzystującej popularny świat. Gandalf e Frodo świecą mordką ale jakości gry nie podniosą. Tym samym uważajcie a jeżeli gracie to ze świadomością, że grosza inwestować nie warto! ====== Zapraszamy do oglądania naszych materiałów! ===================== 💖 Kup fotel z nami: https://domator24.com/ KOD RABATOWY: XMMORPGX Realizacja filmu: Grzegorz Rycko #RiseToWar #mobile #plemiona Wpadnij także tutaj 😍 Nasz Discord: https://discord.gg/hWEbNdb Nasz Portal: h ttp://mmorpg.org.pl

source

31 thoughts on “PLEMIONA OD GANDALFA? 🙄 – Senhor dos Anéis: Rise to War Mobile

  1. Interesuje mine pewna sprawa co sie dzieje jak ktos nas podbije zniszczy nasz zamek ? No jesli chodzi o zniszczenie zamku przeciwnika to znika dostajemy notke z data jego zniszczenia + zasoby i zloto a co w wypadku kiedy ktos by nas zniszczyl nie mogli bysmy sie zalogowac asz do konca sezonu czy jak to wyglada ?

  2. Nie kumam sensu grania w gry w których może cię najechać pay2win gracz i zniszczyć wszystko co długo budowałeś w moment… Ha tfu na takie gry.

  3. Gram od początku w obu sezonach top 3 . Gram praktycznie bez płacenia. Gra fajna bo w świetnym uniwersum. niestety ma jeden bardzo ogromny minus jak większość gier tego typu. Im gra się dłużej tym przepaść pomiędzy wielorybami a płotkami jest większa dlatego już w sezonie 3 będzie jeszcze trudniej i zapewne zakończę przygodę z grą. Ewentualnych chętnych żeby pograć i ewentualnie pomóc zapraszam na serwer 27.

  4. Dziwne myślenie o to ze póki ktoś cię nie znisczy ewidetnie nie rozumiesz jak działa tutaj to heh ,jak cię ktoś niszczy to nie tracisz nic prawie tutsj ,jesteś po prostu by razem ze społecznością tworzyć jedność i zdobywać Śródziemie a nie żeby grać samemu jak ci nie podoba się frakcja to szukasz innego serwera co chwilę są nowe. Jakieś jeszcze pytania ktoś ma to mogę odpowiedzieć ile to jest ze gracse nie widzą jak grać i robią głupoty po prostu .

  5. Nie prawda ja gram bez gotówki i w tydzień mam już 9 poziom sali oraz Wiele jednostek 3 poziomu i lecę po T4 więc nie trzeba wydawać gotówki i tak btw to chłopie patrz na jaki serwer trafiasz bo tam zauważyłem już wiele fortec obok sali więc ten serwer ma już 3-5 dni

  6. Gram od początku beta może miesiąc. Jestem w top 300 miasto na ful rozbudowane czyli łatwo. Jest to w 80% kopia wszystkich innych tego typu gier ,ale tematyka świata srodziemia mnie pociągnęła

  7. Zapewne Chińczycy znowu będą kosić, bo lubią wchodzić na eu serv i hajs wydają na is. Dobry sojusz i znajomość mechaniki to podstawa ::

  8. witam gra prezentuje się dobrze jak na mobilkę widać że próbowali zrobić może cos podobnego ale jednak inaczej, widać starania, a po twojej wypowiedzi od razu byłem nastawiony negatywnie. Nie zrozum mnie źle ale ostatnio mało jaka gra tobie pasuje że tak to ujmę. Czepiasz się 😛 gierek które zasługują na szanse bądź chociaż tymczasowa uwagę a faworyzujesz gry typu silkroad czy metin 2 które niczego sobą nie reprezentują od lat. nie oszukujmy się wiadomo czemu ludzie grali bądź grają w tego typu gry (zarabianie na grze) a co do mikropłatności niestety są już wszędzie w szczególności w grach mobilnych jasne to nic dobrego ale ten materiał zabrzmiał jak by po prostu tobie nie zapłacili dla tego źle się wypowiadasz. oczywiście (jak by) nie uważam Cię za taka osobę 😉 poza tym łapka w górę na zachętę Pozdrawiam 🙂

  9. Brakuje mi dobrej gry w universum lotr. Cos w stylu MB Banerlord. Moze w przyszlym roku wyjdzie mod no ale… jakas strategia tez by byla fajna albo przynajmniej RPG lub MMO w podobnym universum.

Deixe uma resposta

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *